Brzescy koszykarze na podium !

0

Młodzi adepci koszykówki w osobach Adama Prokopa , Mariusza Bednarza ,Arka Fedorowicza i Marcina Sikory zajęli 3 miejsce w kat. do lat 16 w prestiżowym turnieju ulicznej koszykówki ‘’ Streetbasket Wrocław’’, który odbył się w dniu 28 czerwca przy Stadionie Miejskim we Wrocławiu.

Zawody były bardzo emocjonujące .Naszych chłopców od finału dzielił jeden punkt ,jednak ostatecznie przegrali z późniejszymi zwycięzcami 15:14. Po tej nieszczęśliwej porażce wszystkie siły zostały rzucone na mecz o 3 miejsce .Z wyrównanej batalii ostatecznie zwycięsko wyszli Brzeżanie kończąc tym samym turniej na trzecim .Cały turniej podsumował jeden z zawodników ‘’pozostaje spory niedosyt ,jednak w ostatecznym rozrachunku trzecie miejsce jest dla nas sporym sukcesem’’